O nas

Jesteśmy firmą działającą w branży budowlanej od ponad 20 lat, kiedyś w szeregach hurtowni Ekorad (Saint-Gobain), Rockwool, następnie jako jednoosobowa działalność First Choice, dziś jako Tania Izolacja Spółka z o.o..
Nasza oferta skierowana jest do klientów zarówno w sektorze inwestycyjnym, OEM, jak i klientów detalicznych. Specjalizujemy się w dostarczaniu wysokiej jakości materiałów izolacyjnych - głównie wełny mineralnej.
Dla klientów inwestycyjnych oferujemy również materiały instalacyjnych oraz chemię budowlaną
.
 
W naszej ofercie znajdują się różne rodzaje wełen mineralnych, takie jak wełna szklana i wełna skalna. Naszą dewizą jest "Bo LICZY się ciepło", dlatego dbamy o to, aby dostarczane przez nas materiały były doskonałe pod względem izolacyjności, ale również ceny zakupu.
 
Posiadamy ogromną wiedzę pod kątem sprzedawanego przez nas asortymentu – zarówno wiedzę teoretyczną jak i praktyczną. Nasz dostęp do produktów prosto z fabryk i ich bezpośrednia dostawa na wskazany adres - gwarantuje najwyższą jakość.
 
Kładziemy duży nacisk na szybką dostawę, dlatego większość zamówień realizujemy przy użyciu floty producenta. Dzięki temu materiał jest załadowany na fabryce i bezpośrednio dostarczany do klientów, eliminując konieczność dodatkowego składowania czy przeładunków.
 
Nasze 20 lat w branży budowlanej i wykończeniowej pozwoliło nam zyskać zaufanie klientów, dostawców i fabryk. Jesteśmy dumni z tego, że w ciągu tych lat zdobyliśmy bogate doświadczenie i umiejętności, które pozwalają nam sprostać nawet najbardziej wymagającym projektom.
 
W naszym zespole mamy również Marcina, naszego specjalistę. Posiada on kwalifikacje zawodowe, tytuł czeladnika z zakresu suchej zabudowy i robót wykończeniowych w budownictwie, a także wiele certyfikatów i szkoleń prowadzonych i wydanych przez fabryki. Marcin aktywnie doradza naszym klientom na każdym etapie - od budowy wielkopowierzchniowych hal po najmniejsze domy. Zawsze możesz śmiało pytać go o porady i wskazówki.

 

Realizacja zamówienia

ZAPRASZAMY DO KONTAKTU!